Vítejte naGYNSTART

    Úvodní stránka
    Obchod
    Vlož inzerát
    Napište nám

reklama

 Přidej akci do kalendáře  Pošli příspěvek  Přidej nový odkaz  Registrace

 Zprávy
  Psychologie před narozením
  Černý kašel a těhotenství
  Laparoskopie při ca ovaria?
  Pesar versus progesteron
  Prolaps pupečníku za porodu
  Konec rakoviny děl.hrdla?
  Sirup proti kašli zabíjel
  Valproát u mužů - SUKL
  Master (MSc) Programme London
  Přednášky z konference nahrány

další zprávy ...

Vstup do uzavřené skupiny gynekologů Gynstart
 Partneři:
 
 
 Akční nabídka

Nevodivé zrcadlo GRAVES - malé
Cena: 1210 ,- Kč
 Aktuální akce
V.I.S.U.S. Dvoudenní praktický ultrazvukový kurz
17.05.2024-18.05.2024
Praha, Apolinář

Přihlášky a program klikni zdepátek - sobota   9. ročník podle nového konceptu  Náplní kurzu dvoudenního kurzu je praktická výuka pod vedením zkušených lektorů. Absolventi získají certifikát. ...


Kongres ČGPS ČLS JEP s mezinárodní účastí
30.05.2024-02.06.2024
Karlovy Vary, Hotel Thermal

...

 Inzeráty
  Lékař gynekolog/gynekoložka

další inzeráty ...
 Abnormální nidaci plodového vejce v jizvě po císařském řezu lze nejlépe diagnostikovat:
sériovým stanovením hladin hCG v krvi
vaginálním UZ vyšetřením mezi 6-7 týdnem gravidity
MRI malé pánve s kontrastní látkou
vaginálním UZ vyšetřením ve 12-13+6 týdnu gravidit


[ Výsledky | Ankety ]

Hlasujících: 221 | Komentáře: 0
 Termíny v graviditě
Zadej den PM:

Zadej UZ dle výběru:
mm:
Měřeno dne:


   Klasické výpočty
  Podrobnější výpočty

  Nastavte si Gynstart jako domovskou stránku
 SAMOOBSLUHA:
  Přidej akci do kalendáře
  Pošli příspěvek
  Přidej nový odkaz
  Statistika přístupů
  Registrace
Gynstart na Facebooku
Gynstart na Facebooku
 Vzdělávací program Gyn.Por NEW               11.4.2005

Výběr z věstníku MZ – upravil Gynstart

R o č n í k   2005

 

V ě s t n í k

 

ministerstva zdravotnictví

 

České republiky

 

 

 

Částka 3

 

 

 

Vydáno: březen 2005

 

1.

vzdělávací programy pro specializace lékařů

 

 

ZN.: 5471/2005/VVO

REF.: Radka Špírková, tel. 22497 linka 2505

 

            Podle zákona č. 95/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání odborné způsobilosti a specializované způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání lékaře, zubního lékaře a farmaceuta zveřejňuje Ministerstvo zdravotnictví  k zajištění specializačního vzdělávání lékařů tyto vzdělávací programy:

 

GYNEKOLOGIE A PORODNICTVÍ

 

1.      Cíl specializačního vzdělávání

Cíl specializačního vzdělávání ve specializačním oboru gynekologie a porodnictví je získání specializované způsobilosti osvojením potřebných, komplexních teoretických znalostí a praktických dovedností v oblasti prevence, diagnostiky a léčby zaručující kompetentní          a kvalifikovaný výkon samostatné praxe lékaře v oboru gynekologie a porodnictví v ambulantní i lůžkové péči.

2.      Minimální požadavky na specializační vzdělávání

Podmínkou pro přijetí do specializačního vzdělávání v oboru gynekologie a porodnictví je získání odborné způsobilosti k výkonu povolání lékaře ukončením nejméně šestiletého prezenčního studia, které obsahuje teoretickou a praktickou výuku v akreditovaném magisterském studijním programu všeobecné lékařství na lékařské fakultě.

Specializační vzdělávání se uskutečňuje při výkonu lékařského povolání formou celodenní průpravy v rozsahu odpovídajícím stanovené pracovní době podle § 83a zákoníku práce.

Podmínkou pro získání specializace v oboru gynekologie a porodnictví je zařazení do tohoto oboru a absolvování praxe v délce minimálně 5 let, z toho:

a) povinná praxe v oboru:

54 měsíců povinné praxe v oboru gynekologie a porodnictví, z toho minimálně,

 9 měsíců na pracovišti akreditovaném pro specializační vzdělávání v oboru gynekologie    a  porodnictví,

b) povinná doplňková praxe v dalších oborech:

 3 měsíce chirurgie,

 3 měsíce vnitřní lékařství,

c) účast na vzdělávacích aktivitách:

povinný kurz Lékařská první pomoc – 3 dny,

povinný seminář Základy zdravotnické legislativy – 1 den,

povinná stáž na pracovišti gynekologie a porodnictví s akreditací EBCOG v České republice nebo zahraničí v posledním roce přípravy - 3 měsíce,

doporučený specializační kurz v gynekologii a porodnictví, zakončený povinným testem (v posledním roce přípravy) - 3 týdny.

V každém roce přípravy se školenec aktivně zúčastní jednoho výukového semináře ENTOG v České republice nebo zahraničí. Během přípravy se školenec prezentuje nejméně jednou přednáškou na odborném vědeckém fóru a publikuje jeden článek v odborném časopise.

1 rok z celkové doby přípravy možno uznat při účasti na akreditovaném vědeckém programu (Ph.D.) nebo přípravě na některou z následujících specializací: chirurgie, endokrinologie, urologie, pediatrie, radiodiagnostika, anesteziologie, genetika, anatomie, fyziologie.

3.      Rozsah požadovaných teoretických znalostí a praktických dovedností, seznam požadovaných výkonů

Obsah přípravy je určen sylabem, je jasně a konkrétně definován před zahájením výcviku. Je strukturován v teoretický a praktický segment. Teoretická příprava zahrnuje vzdělávací kurzy, samostudium, skupinová setkání školitelů a lékařů v postgraduální přípravě. Praktická příprava spočívá v aktivní účasti školence na všech aktivitách a odborných programech školicího pracoviště (činnost v ambulantním provozu i klinické praxi a zajištění ústavních pohotovostních služeb, praxe v porodnickém i gynekologickém úseku školicího centra včetně účasti na operační léčbě, účast na klinickém výzkumu a auditech poskytované péče).

Požadovaný rozsah teoretických znalostí:

Definice pojmů uváděných v dalším textu:

znalost: základní porozumění tématu nepříliš často používaného v klinické praxi oboru gynekologie a porodnictví,

detailní znalost: pochopení důležitých aspektů témat, která povinně zahrnují znalosti specialisty jiného oboru,

povinná znalost: kompletní znalost témat, která jsou důležitá v klinické praxi oboru gynekologie a porodnictví.

1. Základní vědy

1.1 Anatomie: Povinná znalost anatomie pánve, břicha, hrudníku, prsou, stehna, endokrinních žláz, hlavně ve vztahu k chirurgickým postupům používaným v gynekologii a porodnictví. Detailní znalost příslušných kostí, kloubních spojení, svalů, krevních a lymfatických cév, inervace a histologie. Znalost buněčné struktury.

1.2 Fyziologie a endokrinologie: Povinná znalost lidské fyziologie a reprodukční endo­krinologie ve vztahu k mužskému a ženskému reprodukčnímu systému, těhotenství, plodu      a novorozenci. Znalost principů dědičnosti chromozomálních a genetických poruch.

1.3 Genetika: Detailní znalost běžných dědičných poruch. Znalost principů dědičnosti chromozomálních a genetických poruch.

1.4 Embryologie: Povinná znalost gametogeneze a oplodnění, organogeneze a vývoje embrya a všech jeho orgánových systémů, vývoje placenty, obalů a amniální tekutiny. Detailní znalost běžných fetálních malformací.

1.5 Patologie: Znalost cytologie a histologie ve vztahu ke gynekologii a porodnictví.

1.6 Statistika a epidemiologie: Znalost aplikace statistické analýzy a sběru dat. Znalost uspo­řádání klinických studií a schopnost interpretovat data.

1.7 Mikrobiologie: Povinná znalost infekčních agens, infekčních chorob a komplikací s tímto spojených v gynekologii a porodnictví.

1.8 Biochemie: Znalost metabolismu uhlovodíků, tuků, bílkovin a nukleových kyselin. Znalost významu vitaminů, minerálů, enzymů a složení i regulaci intra a extracelulárních tekutin.

1.9 Biofyzika: Znalost fyzikálních principů a biologických účinků tepla, zvuku a elektro­magnetického záření. Porozumění principu laseru, EKG a zobrazovacích metod (rentgen, UZ, NMR).

1.10 Imunologie: Znalost imunologických mechanismů a principů reprodukční imunologie.

1.11 Farmakologie: Povinná znalost vlastností, farmakodynamiky, účinků, interakcí a rizik léčiv používaných v gynekologii a porodnictví. Znalost principů teratogenicity a preskripce léčivých přípravků během těhotenství a laktace.

2. Klinické vědy

2.1 Fetální medicína

2.1.1 Fyziologické těhotenství: Povinná znalost fyziologie matky a plodu a jejich interakcí. Povinná znalost předporodní, porodní a poporodní péče včetně psychologické profylaxe. Detailní znalost porodnické analgesie a anestezie.

2.1.2 Rizikové těhotenství: Povinná znalost všech rizik v těhotenství, při porodu a v puerperiu spolu s jejich řešením. Znalost fetálních a novorozeneckých onemocnění, resuscitace novorozence a principů péče o novorozence.

2.1.3 Mateřská a perinatální úmrtnost: Znalost relevantních definicí, statistiky, konceptů        a jejich význam.

2.1.4 Genetika: Detailní znalost screeningu a diagnózy fetálních abnormalit. Znalost fyziolo­gického a patologického karyotypu, genetických příčin neplodnosti a časných těhotenských ztrát. Schopnost sdílet tyto informace s pacienty a diskutovat nad jejich významem.

2.1.5 Ultrazvuk: Detailní znalost normální a patologické anatomie plodu, placenty                  a plodových obalů, fetální biometrie, zhodnocení růstu a chování plodu, zhodnocení fetálního a uteroplacentár­ního oběhu. Povinná znalost odhadu gestačního stáří plodu. Znalost invazivní diagnostiky a terapeutických postupů.

2.1.6 Fetální monitoring: Povinná znalost principu a hodnocení uznávaných metod monitorování plodu před a během porodu a zkušenost s jejich používáním.

2.2 Gynekologie

2.2.1 Obecná gynekologie: Povinná znalost etiologie, patogeneze, patofyziologie, symtomato­logie, diagnózy a diferenciální diagnózy somatických a psychosomatických gynekologických onemocnění.

2.2.2 Gynekologická operativa: Povinná znalost všech základních gynekologických operací včetně chirurgie prsu. Povinná znalost operačních komplikací a pooperační péče. Znalost komplikovaných diagnosticko-terapeutických postupů u neplodných párů. Znalost použití, technik a komplikací anestezie včetně resuscitace dospělých.

2.2.3 Endokrinologie: Povinná znalost gynekologické endokrinologie a její klinické aplikace na reprodukční systém.

2.2.4 Gynekologie dětí a dospívajících: Detailní znalost normálního a patologického sexuálního vývoje a specifické gynekologické poruchy mladých dívek a adolescentů.

2.2.5 Poruchy menstruace: Povinná znalost normální menstruace a patofyziologie menstruačních poruch, jejich vyšetřování a léčba.

2.2.6 Klimakterické a postmenopauzální potíže: Povinná znalost patofyziologie klimakteria     a postmenopauzy včetně prevence, diagnózy, léčby a dlouhodobého sledování pacientek.

2.2.7 Pohlavně přenosné nemoci: Detailní znalost epidemiologie, etiologie, diagnostiky, léčby a komplikací pohlavně přenosných chorob.

2.2.8 Neplodnost: Povinná znalost příčin a diagnostických algoritmů ženské a mužské neplodnosti. Detailní znalost endokrinologické terapie. Znalost technik používaných v asisto­vané reprodukci.

2.2.9 Plánované rodičovství: Povinná znalost všech metod sterilizace a kontracepce, jejich kontraindikací a komplikací.

2.2.10 Indukovaný potrat: Povinná znalost indikací, technik a komplikací indukovaného potratu.

2.2.11 Psychosomatické, psychosexuální a stresové poruchy: Znalost psychopatologie a ma­nagementu psychosexuálních obtíží a vlivu stresu na funkční poruchy jako menstruální a ovariální dysfunkce, chronická pánevní bolest a stresová inkontinence.

2.2.12 Ultrazvuk: Detailní znalost ultrazvukových aspektů normální pánevní anatomie, gynekologických onemocnění. Znalost ultrazvukových aspektů neplodnosti a UZ asistovaných invazivních technik.

2.3 Onkogynekologie: Povinná znalost epidemiologie, etiologie a primární i sekundární prevence. Detailní znalost diagnostických technik včetně stagingu a léčby gynekologických preinvazivních a invazivních karcinomů a paliativní péče.

2.4 Urogynekologie: Detailní znalost etiologie a projevů chorob dolní části ženského močového traktu. Znalost principů vyšetřování i konzervativní, operační a pooperační léčby     a péče.

2.5 Etika, právo, financování: Znalost etických a právních norem týkajících se gynekologie a porodnictví v Evropě a finančních zdrojů potřebných k poskytování adekvátní zdravotní péče.

3.      Rozsah teoretických vědomostí  a praktických dovedností v jednotlivých subdisciplínách

A. Z vlastního oboru

Prenatální diagnostika

a) Teoretické znalosti: zákonitosti humánní genetiky. Genetické poradenství. Prenatální diagnostika vrozených vývojových vad a geneticky podmíněných onemocnění, její indikace, neinvazivní a invazivní vyšetřovací metody.

b) Praktické dovednosti: biochemický screening VVV v těhotenství. Prenatální ultrazvuková vyšetření, amniocentéza , biopsie choriových klků, kordocentéza (asistence).

Perinatologie

a) Teoretické znalosti: choroby v těhotenství a šestinedělí. Specifické diagnostické metody. Intrauterinní léčba plodu. Lékařské vedení porodu. Porodnické intervence. Analgezie               a možnosti anestezie. Laboratorní vyšetřovací možnosti. Novorozenec nízké hmotnosti. Kriticky nemocný novorozenec. Spolupráce porodníka s neonatologem. Prenatální kontrolní    a informační systém.

b) Praktické dovednosti: vedení spontánního porodu a ošetření porodního poranění (samo­statně provést 100 vaginálních porodů). Základní porodnické operace (samostatně provést 50 císařských řezů, 30 vaginálních asistovaných porodů – forceps, vakuum­extrakce, konec pánevní), manuální lyse placenty, manuální  a instrumentální revise dutiny děložní po porodu, obrat plodu vnitřními hmaty na konec pánevní a extrakce plodu. Ovládat diagnostiku a léčbu závažných porodnických komplikací (krvácení za porodu, disseminovaná intravaskulární koagulopatie, děložní ruptura, eklamptický záchvat, embolie plodovou vodou). Teoreticky ovládat zásady resuscitace novorozence.

Ultrasonografie

a) Teoretické znalosti: biometrie plodu, diagnostika malformací. Invazivní prenatální vyšetření a terapie pod kontrolou UZ. Diagnostika gynekologických onemocnění včetně diagnostiky ektopické gravidity. Vyšetřování dopplerovskou technikou a další speciální využití UZ (urologie, senologie).

b) Praktické dovednosti: Ovládat techniku UZ vyšetření v I. trimestru, základní biometrii, UZ screening v těhotenství, vyšetření v puerperiu. Teoreticky ovládat prenatální diagnostiku nejčastěji se vyskytujících malformací plodu. Gynekologická ultrazvuková diagnostika. Samostatně provést 300 prenatálních UZ vyšetření a 400 gynekologických UZ vyšetření včetně diagnostiky raného těhotenství.

 

 

Reprodukční medicína 

a) Teoretické znalosti: gynekologická endokrinologie s ohledem na reprodukci, fyziologie       a patologie reprodukce. Diagnostické postupy u neplodnosti. Možnosti léčby sterility včetně metod asistované reprodukce. Zásady hormonální stimulace ovarií. Vazby k dalším oborům ve vztahu k lidské reprodukci (genetika, andrologie, sexuologie, fyziologie).

b) Praktické dovednosti: ovládat techniku vaginální ultrasonografie a endoskopických vyšetřovacích metod ve vztahu k poruchám plodnosti (hysteroskopie, laparoskopie, test průchodnosti vejcovodů).

Gynekologie dětí a dospívajících

a) Teoretické znalosti: vývoj rodidel a pohlavní dospívání. Endokrinologie dospívání. Diagnostika a terapie vrozených vývojových vad genitálu. Nepravidelnosti menstruačního cyklu. Sexuální výchova, koncepce mladistvých.

b) Praktické dovednosti: ovládat techniku specifických vyšetřovacích metod v dětské gynekologii (vaginoskopie).

Onkogynekologie

a) Teoretické znalosti: etiopatogeneze, histopatologie, diagnostika a léčba prekanceróz            a zhoubných nádorů. Prebioptické vyšetřovací metody v diagnostice prekanceróz děložního hrdla, terminologie a interpretace kolposkopických nálezů, terminologie a způsob hodnocení cervikální onkologické cytologie. Zhoubné nádory hrdla a těla děložního, ovaria a vulvy. Nemoci trofoblastu. Zhoubné nádory prsu. Zásady chirurgické léčby v onkogynekologii. Chemoterapie, radioterapie a podpůrná léčba. Komplexní terapie zhoubných nádorů.

b) Praktické dovednosti: ovládat techniku kolposkopie, samostatně provést 100 vyšetření, ovládat techniku odběru cervikální cytologie a hybridizačního vyšetření na virovou DNA. Ovládat techniku a samostatně provést 15 operačních výkonů na děložním hrdle (LEEP).

Endoskopie

a) Teoretické znalosti: laparoskopická technika, indikace, technické provedení, kontra­indikace, komplikace. Endoskopické nástroje a přístroje. Základní fyzikální znalosti                o elektrochirurgii a využití laseru. Hysteroskopie, indikace, technické provedení, kontraindikace, komplikace.

b) Praktické dovednosti: samostatně provést 50 diagnostických laparoskopií nebo laparo­skopických sterilizací. Samostatně provést 30 operačních laparoskopických výkonů s výjimkou hysterektomie (výkony na adnexech). Samostatně provést 30 diagnostických hysteroskopií.

Urogynekologie

a) Teoretické znalosti: anatomie, fyziologie a patofyziologie uretrovezikální jednotky, vyšetřovací metody. Konzervativní postupy v terapii inkontinence moče a poruch mikce.  Kontrola kvality práce.

b) Praktické dovednosti: ovládat techniku urogynekologických vyšetřovacích metod (cysto­skopie). Ovládat interpretaci zobrazovacích metod (rtg, UZ, CT, MRI). Teoreticky znát operační metody v léčbě stresové inkontinence – asistence.

Senologie

a) Teoretické znalosti: prevence onemocnění prsů, dispenzarizace, včasná diagnostika. Dysplázie prsů a benigní onemocnění. Zásady konzervativní a operační léčby, komplexní léčba zhoubných onemocnění prsů.

b) Praktické dovednosti: ovládat techniku vyšetření prsů. Samostatně provést 10 operačních výkonů na prsu.

 

Znalosti operační techniky v gynekologii

Abdominální operace: otevření dutiny břišní ze středního, pararektálního a příčného supra­pubického řezu. Enukleace myomů, totální hysterektomie s exstirpací adnex, operace na adnexech, včetně konservativního ošetření tubární gravidity. Operace při stressové inkontinenci moče (asistence). Appendektomie. Sutura poraněného střeva a močového měchýře.

Vaginální operace: vulvektomie, incize hymenální atrézie a stenózy, kyretáž hrdla a těla děložního, exstirpace vaginálních nádorů. Operace na děložním hrdle. Poševní plastiky. Vaginální hysterektomie. Hemisekce dělohy. Zadní kolpotomie. Operace perineálních píštělí.

Samostatně provést nejméně 40 hysterektomií, z toho minimálně 25 abdominálních                 a 15 vaginálních či laparoskopicky asistovaných vaginálních.

B. Z ostatních oborů

Chirurgie

a) Teoretické znalosti: patogeneze, diagnostika a léčba nemocí podléhajících zpravidla chirurgickému léčení, základy chirurgické anatomie s důrazem na abdominální chirurgii, základy chirurgické patofyziologie, znalost poruch elektrolytového a vodního hospodářství, problematika hojení ran, vyšetřovací metody v chirurgii, předoperační vyšetření a obecná příprava pacienta k operaci, zásady asepse a antisepse, chirurgické nástroje, řešení operačního sálu, základy anestezie, indikační kritéria a operační postupy u základních chirurgických intraabdominálních onemocnění (appendicitis, ileus).

b) Praktické dovednosti: Ovládat techniku punkce dutiny břišní a močového měchýře. Ovládat techniku rektoskopie. Teoreticky ovládat základy místního znecitlivění. Ovládat techniku ošetřování poranění měkkých tkání a operačních ran. Ovládat a samostatně provést základní operační přístupy do dutiny břišní. Ovládat techniku appendektomie a suturu střeva.

Vnitřní lékařství

a) Teoretické znalosti: Základní principy etiopatogeneze a prevence, diagnostika a diferenciál­ní diagnostika a terapie základních vnitřních onemocnění zejména ve vztahu k problematice gynekologie a porodnictví (interní komplikace v graviditě a za porodu, interní onemocnění komplikující pooperační období). Diferenciální diagnostika a zásady léčby stavů vyžadujících resuscitační péči – šokové stavy, dechová nedostatečnost různého původu a stupně a  selhání ledvin. Problematika  syndromu multiorgánového selhávání. Zásady antibiotické terapie. Základy parenterální a enterální výživy a léčby poruch vnitřního prostředí.

b) Praktické dovednosti: Teoreticky ovládat základní  vyšetřovací, diagnostické a laboratorní metody, základní interní klinické vyšetření, posouzení základních ventilačních parametrů, EKG obrazů, zejména život ohrožujících arytmií, orientace v základních rtg nálezech, zásady odběru materiálu k laboratorním vyšetřením, posouzení komplementárních  laboratorních vyšetření.

4.      Všeobecné požadavky

Znalosti právních předpisů platných ve zdravotnictví obecných i specifických pro obor gynekologie a porodnictví, znalost systému zdravotní péče a financování zdravotnictví            v našich podmínkách, srovnání s členskými zeměmi EU. Znalost etických norem týkajících    se oboru gynekologie a porodnictví. Poskytování zdravotní péče s využitím zdrojů ionizujícího záření vyžaduje absolvování certifikovaného kurzu radiační ochrany.

5.      Hodnocení specializačního vzdělávání

a) Hodnocení průběhu specializačního vzdělávání i získaných vědomostí musí být v souladu s rozvojem poznání v oboru gynekologie a porodnictví. Každý školenec bude hodnocen v pravidelných intervalech. Získané vědomosti a praktické dovednosti budou průběžně zaznamenány do záznamu provedených výkonů ve specializační přípravě (logbook), který obsahuje seznam provedených výkonů i účast na vzdělávacích programech.

Hodnocení probíhá ve třech úrovních:

1.       Sebehodnocení – školenec je povinen zaznamenávat do logbooku míru dovednosti při vykonávání předepsaných úkonů dle svého úsudku, zaznamenává též názory na spolupráci a vztahy se školitelem.

2.       Průběžné hodnocení školitelem – školitel je povinen zaznamenávat do logbooku v pravidelných šestiměsíčních intervalech své hodnocení školence při vykonávání přede­psaných úkonů. Součástí hodnocení je i přístup školence k pacientům a spo­lu­pracovníkům.

3.       Komplexní hodnocení – rozsáhlejší hodnocení nabytých dovedností a schopností po prvním roce postgraduální přípravy s cílem odhalit nedostatky, které vyžadují nápravné kroky a v případě nutnosti i změnu specializace.

b) Předpoklad přístupu k atestační zkoušce

-   absolvování povinné praxe v oboru gynekologie a porodnictví včetně praxe na akreditovaném pracovišti,

-   absolvování doplňkové praxe v oborech chirurgie a vnitřní lékařství,

-   absolvování povinných školicích akcí,

-   předložení seznamu výkonů (logbook) potvrzený školitelem,

-

Další zprávy
"Vzdělávací program Gyn.Por NEW" | 0
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.
Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Přihlásit se můžete zde

reklama

(c) Gynstart 2001 - 2020. Čtěte prohlášení, čtěte o ochraně osobních údajů
Vytvořil: 3K Technology s.r.o, provozuje: Aprofema s.r.o.