Úvodní informace | Program | Aktivní účast Online přihláška
Vážené kolegyně a kolegové,
srdečně Vás zvu na 21. ročník celostátní konference fetální medicíny s mezinárodní účastí, původně plánovanou na 22.ledna 2021 19.února v Praze.
Aktualizace 1.3. 2021: vzhledem k přetrvávajícímu mimořádnému stavu nebude možné konferenci v březnu uspořádat. Další termín, snad reálný, je 14.května 2021. Budeme Vás včas informovat, až bude možné konferenci uspořádat.
Jsme pevně rozhodnuti konferenci uspořádat "naživo", ale jsme si vědomi problémů spojených s kovidovými restrikcemi. Sál je dostatečně velký, takže budeme schopni zajistit dost místa, prostoru, a pro sedící účastníky. Pokud by došlo k nepředvidatelným restrikcím na úrovni vládních nařízení, konferenci přesuneme na jiné, pozdější datum. Jsme optimisté a doufáme, že i když s námi tady bude kovid dalších nejméně sto let, budeme schopni se osobně setkávat a normálně žít.
Tradice této úzce zaměřené konference je velmi zavazující a proto jsme opět připraveni vytvořit zajímavý a poučný program. Děkuji všem, kteří budou ážit dalekou cestu ze všech koutů naší vlasti a děkuji také přátelům ze Slovenska, kteří jsou již standardní součástí našich vzájemných setkání.
Bez Vaší aktivní účasti a zájmu o fetální medicínu by to nebylo možné. Úroveň naší fetální medicíny díky Vám drží krok se světovou špičkou.
Naše setkání na Homolce jsme se od samého počátku snažili směřovat jako víceoborové, místo kde se setkávají všechny odbornosti, jejichž společným zájmem je plod a novorozenec. Proto také fetální medicína. I letos zde budeme mít možnost slyšet přednášky z různých oborů.
Každoročně se omlouvám těm, jejichž přednášky nezazní dopoledne. Tato konference je však v kontextu celého českého zdravotnictví naprosto výjimečná. Trvá pouze jeden den, ale program by vystačil na tři dny. Posluchači to vědí a proto je sál zaplněn až do samého závěru konference.
I když je konference jednodenní, je samozřejmě s výhodou přijet již ve čtvrtek a zůstat do soboty a užít si v klidu celý páteční program.
Rádi uslyšíme Vaše připomínky k odbornému programu i k organizaci konference.
Těšíme se na shledanou, opět na Homolce v Praze.
Pavel Calda
calda@actualgyn.com
|